Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (581 entries)

en:  (opens in a new window)
fa:  (در پنجره جدیدی باز می‌شود)

en:  and
fa: و

en: %1$s or %2$s
fa: %1$s یا %2$s

en: %s Categories
fa: %s دسته بندی‌ها

en: %s Category
fa: %s دسته بندی

[ctx: %s Event count in admin list]
en: All %s
fa: همه %s

en: %s Information
fa: %s اطلاعات

en: %s Name:
fa: %s نام:

en: %s Options
fa: %s تنظیمات

en: %s Settings
fa: %s تنظیمات

en: %s Website
fa: %s وبسایت

en: %s draft updated.
fa: %s پیشنویس بروز شد.

en: %s post restored. | %s posts restored.
fa[0]: %s پست بازگردانده شد.

en: %s saved.
fa: %s ذخیره شد.

en: %s updated.
fa: %s بروز رسانی شد.

en: 1 import was scheduled.
fa: ۱ درون‌ریزی برنامه‌ریزی شده.

en: 1 year
fa: ۱ سال

en: 2 years
fa: ۲ سال

en: 24 hours
fa: ۲۴ ساعت

en: 3 months
fa: ۳ ماه

en: 3 years
fa: ۳ سال

en: 6 months
fa: ۶ ماه

en: 72 hours
fa: ۷۲ ساعت

en: 9 months
fa: ۹ ماه

[ctx: Abbreviation for the kilometers unit of measure]
en: km
fa: کیلومتر

[ctx: Abbreviation for the miles unit of measure]
en: mi
fa: مایل

en: Activate %s
fa: فعالسازی %s

en: Activate Plugin
fa: فعال‌کردن افزونه

en: Active
fa: فعال

en: Add %s
fa: افزودن %s

en: Add New
fa: افزودن

en: Add another %s
fa: اضافه کردن  %s

en: Add to Google Calendar
fa: افزودن به تقویم گوگل

en: Add to iCalendar
fa: اضافه کردن به iCalendar

en: Address:
fa: آدرس:

en: Adjust Label
fa: تنظیم برچسب

en: Afghanistan
fa: افغانستان

en: Alaska
fa: آلسکا

en: Albania
fa: آلبانی

en: All
fa: همه

en: All Day
fa: تمام روز

en: All Solutions
fa: همه راه حل ها

[ctx: All day label for event]
en: All day
fa: تمام روز ها

en: All items on this page were selected.
fa: تمام گزینه ها در این صفحه انتخاب شدند.

en: All of our premium events management plugins at a deep discount.
fa: همه افزونه های مدیریت رویدادهای با یک تخفیف عالی.

en: Already Installed
fa: نصب شده است

en: An Unknown error occurred
fa: خطای ناشناسی رخ داد

en: An event tag with the specified term ID does not exist.
fa: رویدادی با مشخصات این رویداد وجود ندارد.

en: Angola
fa: آنگولا

en: April
fa: آپریل

en: Arizona
fa: آریزونا

en: Armenia
fa: ارمنستان

en: Aug
fa: آگوست

en: August
fa: آگوست

en: Australia
fa: استرالیا

en: Automatically import your events
fa: درون ریزی خودکار رویدادهای شما

en: Available %s
fa: فعال %s

en: Azerbaijan
fa: آذربایجان

en: Bahrain
fa: بحرین

en: Bangladesh
fa: بنگلادش

en: Beautiful display options for your favorite photos.
fa: گزینه های نمایش زیبا برای عکس های مورد علاقه شما.

en: Belarus
fa: بلاروس

en: Bermuda
fa: برمودا

en: Bolivia
fa: بولیوی

en: Brazil
fa: برزیل

en: Browse Extensions
fa: مرور برنامه های افزودنی

en: Button Color
fa: رنگ دکمه

en: CSV File
fa: فایل CSV

en: Calendar
fa: تقویم

en: Calendar Highlight Color
fa: رنگ نشانگر تقویم

en: Calendars, ticketing, and powerful WordPress tools to manage your events from start to finish.
fa: تقویم ، بلیط فروشی و ابزارهای قدرتمند وردپرس برای مدیریت رویدادهای شما از ابتدا تا انتها.

en: California
fa: کالیفرنیا

en: Cameroon
fa: کامرون

en: Canada
fa: کانادا

en: Cancel
fa: انصراف

[ctx: Canceled label.]
en: Canceled
fa: لغو شده

en: Category
fa: دسته بندی

en: Category:
fa: دسته‌بندی:

en: Central African Republic
fa: جمهوری سنترال آفریقا

en: Chad
fa: چاد

en: Change "Events" to "Webinars," or "Venues" to "Livestream," or "Organizers" to "Hosts." Tailor your calendar for virtual events and meetings.
fa: "رویدادها" را به "وبینارها" یا "مکان ها" به "Livestream" یا "سازمان دهندگان" را به "میزبان" تغییر دهید. تقویم خود را برای رویدادها و جلسات مجازی تنظیم کنید

en: Check out our suite of add-ons
fa: مجموعه افزودنیهای ما را بررسی کنید

en: Check out the guide
fa: راهنما را بررسی کنید

en: Check your license key
fa: لایسنس کی خود را چک کنید

en: Chile
fa: شیلی

en: China
fa: چین

en: Choose File
fa: انتخاب فایل

en: Choose File:
fa: فایل را انتخاب کنید

en: Choose a CSV file
fa: یک فایل CSV انتخاب کنید

en: City:
fa: شهر:

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Clear Selection.
fa: پاک کردن انتخاب ها

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: Colombia
fa: کلمبیا

en: Community Manager Bundle
fa: بسته مدیریت Community

en: Configure Settings
fa: پیکربندی تنظیمات

en: Congo
fa: کانگو

en: Connected to %s
fa: متصل به %s

en: Copy to clipboard
fa: کپی کردن

[ctx: Copy to clipboard button text.]
en: Copy to clipboard
fa: کپی به کلیپ بورد

[ctx: Copy to clipboard instructions]
en: Press "Cmd + C" to copy
fa: برای کپی از"Cmd + C"  استفاده کنید

[ctx: Copy to clipboard success message]
en: System info copied
fa: اطلاعات سیستم کپی شد

en: Country:
fa: کشور:

en: Create New %s
fa: ایجاد %s جدید

en: Create a strong call-to-action for attendees to "Join Webinar" instead of only sharing a website address.
fa: یک فراخوان  از نوع Call-to-action برای شرکت کنندگان ایجاد کنید تا "به Webinar بپیوندید" به جای اینکه فقط آدرس وب سایت را به اشتراک بگذارید.

en: Create an Event
fa: یک رویداد ایجاد کنید

en: Created:
fa: ساخته شده:

en: Current usage
fa: استفاده کنونی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom Venue Links
fa: سفارشی نمودن لینک محل برگزاری

en: Custom field deleted.
fa: فیلذ سفارشی حذف شد.

en: Custom field updated.
fa: فیلد سفارشی بروز شد.

en: Date
fa: تاریخ

en: Date:
fa: تاریخ:

en: Day
fa: روز

en: Debug mode
fa: حالت اشکال یابی

en: Dec
fa: دسامبر

en: Default (uses temporary files)
fa: پیش فرض (کاربرد فایلهای موقت)

en: Default Status
fa: وضعیت پیش‌فرض

[ctx: Default error message for system info optin]
en: Something has gone wrong!
fa: اشتباهی رخ داده است!

en: Default view
fa: مشاهده پیشفرض

en: Delete
fa: حذف

en: Details
fa: جزییات

en: Disconnect
fa: قطع ارتباط

en: Display
fa: نمایش

en: Done
fa: انجام شد

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit %s
fa: ویرایش %s

en: Edit Venue
fa: ویرایش مکان

en: Email
fa: رایانامه

en: Email:
fa: رایانامه:

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: End:
fa: اتمام:

en: English
fa: انگلیسی

en: Error
fa: خطا

[ctx: Error code label for system info optin]
en: Code:
fa: کد:

[ctx: Error status label for system info optin]
en: Status:
fa: وضعیت:

en: Ethiopia
fa: اتیوپی

en: Event
fa: رویداد

en: Event %d: %s
fa: رویداد %d: %s

en: Event Allow Comments
fa: دیدگاه فعال رویداد

en: Event Category
fa: دسته بندی رویداد

en: Event Cost
fa: مبلغ رویداد

en: Event Description
fa: توضیحات رویداد

en: Event End Date
fa: تاریخ پایان رویداد

en: Event End Time
fa: زمان پایان رویداد

en: Event Importer Bundle
fa: درون ریزی بسته

en: Event Start Date
fa: تاریخ شروع رویداد

en: Event Start Time
fa: زمان شروع رویداد

[ctx: Event State of being Online only checkbox label]
en: Mark as an online event
fa: علامت گذاری به عنوان رویداد آنلاین

en: Event Tags
fa: برچسب‌های رویداد

en: Event Tickets
fa: بلیط رویدادهای پیش رو

en: Event Title Color
fa: رنگ عنوان رویداد

[ctx: Event status label the select field]
en: Set status:
fa: تعیین وضعیت:

en: Events
fa: رویدادها

en: Events Calendar Pro
fa: تقویم رویدادها - ورژن حرفه ای

en: Events Happening Now
fa: رویدادهای حاضر

en: Events Marketing Bundle
fa: بسته بازاریابی رویدادها

en: Events Tickets
fa: خرید بلیط رویدادها

en: Events on or after
fa: رویداد‌های در حال برگزاری و پیش‌رو

en: Export %s
fa: برون‌بری %s

en: Export .ics file
fa: برون بری فایل .ics

en: Export Events
fa: برون‌ریزی رویدادها

en: Extensions
fa: افزودنی ها

en: Extensions are quick solutions our team came up with to solve specific issues you may need. (Note - extensions are not covered by our support team.)
fa: برنامه های افزودنی راه حل های سریعی هستند که تیم ما برای حل مسائل خاصی که ممکن است به آنها نیاز داشته باشید ارائه داده است. (توجه - برنامه های افزودنی تحت پوشش تیم پشتیبانی ما نیستند.)

en: FREE
fa: مجانی

en: Feature Event
fa: رویداد اختصاصی

en: Featured
fa: ویژه

en: Featured Highlight Color
fa: رنگ هایلایت اختصاصی

en: February
fa: فوریه

en: Fiji
fa: فینلند

en: Fill your calendar with events from across the web, including Google Calendar, Meetup, and more.
fa: تقویم خود را با رویدادهایی از سراسر وب از جمله Google Calendar ، Meetup و موارد دیگر پر کنید.

en: Filter
fa: فیلتر

en: Filter Bar
fa: جعبه فیلتر

en: Filter Bar Color
fa: رنگ جعبه فیلتر‌ها

en: Filters
fa: فیلترها

en: Finland
fa: فرانسه

en: Free
fa: رایگان

en: Free extensions to power up your plugins
fa: افزونه های رایگان برای بالابردن کارائی افزونه های شما

en: Fri
fa: جمعه

en: Friday
fa: جمعه

en: From registration to attendance history, view every step of the event lifecycle with this HubSpot integration.
fa: از ثبت نام تا سابقه حضور ، با این ادغام HubSpot هر مرحله از چرخه عمر رویداد را مشاهده کنید.

en: General
fa: عمومی

en: Germany
fa: آلمان

en: Getting Started Guide
fa: راهنمای شروع

en: Ghana
fa: غنا

en: Global Elements
fa: المان‌های جهانی

en: Go to WordPress Updates page
fa: برو به صفحه بروز رسانی‌های وردپرس

en: Go to plugins page
fa: برگشت به صفحه افزونه

en: Google Calendar
fa: Google Calendar | تقویم گوگل

en: Google Calendar Import Settings
fa: تنظیمات درون‌ریزی تقویم گوگل

en: Got it
fa: فهمیدم

en: HH:MM
fa: ساعت:دقیقه

en: Handle event submissions with ticket sales and everything you need to build a robust community.
fa: موارد ارسالی مربوط به رویدادها را با فروش بلیط و هر آنچه برای ایجاد یک جامعه قدرتمند نیاز دارید ، مدیریت کنید.

en: Hawaii
fa: هاوایی

en: Help
fa: راهنمایی

en: Helpful Resources
fa: منابع مفید

en: Hide Filters
fa: مخفی کردن فیلتر‌ها

en: History
fa: تاریخچه

en: Honduras
fa: هندوراس

en: Hong Kong
fa: هنگ کنگ

en: I'm not ready
fa: من آماده نیستم!

en: ICS File
fa: فایل ICS

en: ICS File Import Settings
fa: تنظیمات درون‌ریزی فایل ICS

en: Iceland
fa: ایسلند

en: Import
fa: درون ریزی

en: Import All
fa: درون‌ریزی همه

en: Import All (%d)
fa: درون‌ریزی همه (%d)

en: Import Event Settings
fa: درون‌ریزی تنظیمات رویداد

en: Import Services
fa: درون‌ریزی سرویس‌ها

en: Import Type:
fa: نوع درون ریزی:

en: Import completed
fa: درون‌ریزی پایان یافت

en: Import failed
fa: درون‌ریزی شکست خورد

en: Import pending
fa: درون‌ریزی در حال بررسی می‌باشد

en: Import preview
fa: پیش‌نماش درون‌ریزی

en: Import runs weekly on
fa: درون‌ریزی هفتگی انجام می‌شود در

en: Imported Event
fa: رویداد درون‌ریزی شده

en: In a location
fa: در یک محل

en: Includes
fa: شامل

en: India
fa: هند

en: Indiana
fa: ایندیانا

en: Indonesia
fa: اندونزی

en: Install %s
fa: نصب %s

en: Iran, Islamic Republic of
fa: جمهوری اسلامی ایران

en: Iraq
fa: عراق

en: Ireland
fa: ایرلند

en: Israel
fa: رژیم اسرائیل

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Jamaica
fa: جامایکا

en: January
fa: ژانویه

en: Japan
fa: ژاپن

en: July
fa: جولای

en: June
fa: ژوئن

en: Kazakhstan
fa: قزاقستان

en: Kenya
fa: کنیا

en: Keyword(s)
fa: کلیدواژه(ها)

en: Keywords:
fa: کلیدواژه‌ها:

en: Knowledgebase
fa: مرکز آموزش

en: Korea, Republic of
fa: جمهوری کره

en: Kuwait
fa: کویت

[ctx: Label for event status reason field]
en: Reason (optional)
fa: دلیل (اختیاری)

[ctx: Label for live stream URL field]
en: Live Stream URL
fa: آدرس استریم زنده

[ctx: Label for option to leave transparent (default).]
en: Transparent.
fa: شفاف.

[ctx: Label for option to set a custom color.]
en: Select Custom Color
fa: انتخاب رنگ دلخواه

[ctx: Label for option to use default TEC fonts.]
en: Default
fa: پیش فرض

[ctx: Label for the default option.]
en: Default
fa: پیش فرض

en: Latest Import:
fa: آخرین درون‌ریزی:

en: Latest Version:
fa: آخرین نگارش

en: Let's go!
fa: بزن بریم!

en: Libya
fa: لیبی

en: License Key
fa: کلید مجوز

en: License Key Status:
fa: وضعیت کد لایسنس

en: License key(s) updated.
fa: کلید مجوز بروز رسانی شد.

en: Licenses
fa: مجوزها

en: Lightbox
fa: لایت باکس

en: Link Directly to Webinar
fa: اتصال مستقیم به وبینار

en: List-style Views
fa: نمایش به صورت لیست

en: Loading %s
fa: در حال لود %s

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Manage
fa: مدیریت

en: Manage tickets from WordPress
fa: مدیریت بلیط ها از طریق وردپرس

en: Map Pin
fa: علامت‌گذار نقشه

en: March
fa: مارس

en: May
fa: می

[ctx: Meridian: am]
en: AM
fa: قبل‌ظهر

[ctx: Meridian: pm]
en: PM
fa: بعد‌ازظهر

[ctx: Meta box title for the Event Status]
en: Events Status
fa: وضعیت رویداد

[ctx: Metabox title]
en: Location
fa: مکان

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Mississippi
fa: می‌سی‌سی‌پی

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Month View
fa: بازدید ماه

en: Month and year format
fa: نوع ماه و سال

en: More...
fa: بیشتر ...

en: Multi-Image Support
fa: پشتیبانی از حالت چند تصویری

en: My %s
fa: من %s

en: Need a language other than English? We've got you covered here.
fa: به زبانی غیر از انگلیسی احتیاج دارید؟ ما این امکان را برای شما فراهم نمودیم.

en: Nepal
fa: نپال

en: Network
fa: شبکه

en: Network Settings
fa: تنظیمات شبکه

en: Nevada
fa: نوادا

en: New Import
fa: درون‌ریزی جدید

en: New Jersey
fa: نیوجرسی

en: New Mexico
fa: نیومکزیکو

en: New York
fa: نیویورک

en: New Zealand
fa: نیوزلند

en: New to The Events Calendar? Here's everything you need to get started.
fa: آیا تازه با تقویم رویدادها آشنا شده اید؟ در اینجا هر آنچه برای شروع به کار نیاز دارید آورده شده است.

en: News and Tutorials
fa: اخبار و آموزش‌ها

en: Next
fa: بعدی

en: Next %1$s
fa: بعدی  %1$s

en: Next Day
fa: روز بعد

en: Next day
fa: روز بعدی

en: Next month
fa: ماه بعد

en: Next month, %1$s
fa: ماه بعد %1$s

en: No
fa: خیر

en: No default category
fa: دسته‌بندی پیش‌فرضی موجود نیست

en: No file chosen
fa: فایلی انتخاب نشده

en: Not connected to %s
fa: متصل نشده به %s

en: Nov
fa: نوامبر

en: November
fa: نوامبر

en: Oct
fa: اوکتبر

en: October
fa: اوکتبر

en: Oklahoma
fa: اوکلاهاما

en: Oman
fa: عمان

en: One Time
fa: یک بار

en: One calendar. Countless ways to make it your own.
fa: یک تقویم با راهکارهای بی شمار برای ساختن طبق میل و سلیقه شما.

en: One week
fa: یک هفته

en: Optional
fa: دلبخواه

en: Organizer Description
fa: توضیحات برگزارکننده

en: Other URL
fa: آدرس‌های دیگر

en: Pakistan
fa: پاکستان

en: Panama
fa: پاناما

en: Peru
fa: پرو

en: Philippines
fa: فیلیپین

en: Phone:
fa: تلفن:

en: Please refresh the page and try your request again.
fa: لطفا صفحه را ریفرش کنید و درخواست خود را دوباره امتحان کنید.

en: Post Title Color
fa: رنگ عنوان پست

[ctx: Postponed label]
en: Postponed
fa: به تعویق افتاده

en: Powered by
fa: با نیروی

en: Premium Add-Ons
fa: افزونه‌های حرفه‌ای

en: Prev
fa: پیشین

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Previous
fa: قبلی

en: Previous %1$s
fa: قبل  %1$s

en: Previous day
fa: روز قبل

en: Previous month
fa: ماه قبل

en: Previous month, %1$s
fa: ماه قبل %1$s

en: Price Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه قیمت

en: Privacy
fa: امنیت

en: Pro
fa: پرو

en: Promoter All rights reserved.
fa: کلیه حقوق محفوظ است

en: Promoter Key
fa: کلید تبلیغ کننده

en: Qatar
fa: قطر

en: Quick Links:
fa: لینک های سریع

en: Random Images
fa: تصاویر تصادفی

en: Reach Attendees
fa: به حاضران برسید

en: Ready to dig deeper? Our Knowledgebase can help you get the most out of The Events Calendar suite.
fa: آماده کاوش عمیق تر هستید؟ پایگاه دانش ما می تواند به شما کمک کند تا از مجموعه تقویم رویدادها بیشترین بهره را ببرید.

en: Renew Your License Now
fa: لایسنس خود را همین الان جدید کنید

en: Return to Plugins page
fa: برگشت به صفحه افزونه

en: Return to WordPress Updates
fa: برگشت به بروز رسانی‌های وردپرس

en: Right here
fa: راست اینجا

en: Romania
fa: رومانی

en: Sat
fa: شنبه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Saudi Arabia
fa: عربستان

en: Save Changes
fa: ذخیرۀ تغییرات

en: Save With A Bundle
fa: با یک بسته ذخیره کنید

en: Save over 20%
fa: 20% صرفه جوئی

en: Save over 25%
fa:  25 % صرفه جوئی

en: Save with Bundles
fa: ذخیره به صورت یک بسته

en: Schedule:
fa: برنامه:

en: Scheduled Imports
fa: درون‌ریزی برنامه‌ریزی شده

[ctx: Scheduled label.]
en: Scheduled
fa: زمان‌بندی شده

en: Search
fa: جستجو

en: Search %s
fa: جستجو %s

en: Search for events
fa: جستجو برای رویداد

en: Search:
fa: جستجو:

en: Select All
fa: انتخاب همه

en: Select Content Type
fa: انتخاب نوع محتوا

en: Select Font Family
fa: انتخاب فونت

en: Select Import Type
fa: انتخاب روش درون‌ریزی

en: Select a Country:
fa: انتخاب کشور:

en: Select a State:
fa: انتخاب یک وضعیت:

en: Select an image
fa: انتخاب یک تصویر

en: Select date.
fa: تاریخ را انتخاب کنید

en: Senegal
fa: سنگال

en: Sep
fa: سپتامبر

en: September
fa: سپتامبر

en: Serbia
fa: صربستان

en: Server Connection
fa: ارتباط سرور

en: Set Font Size
fa: تنظیم سایز فونت

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شد.

en: Shapes and lines for visual interest
fa: اشکال و خطوط برای جذابیت بصری

en: Show comments
fa: نمایش نظرات

en: Show time zone
fa: نمایش ناحیه زمانی

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
fa: نمایش 0 به 0 از 0 داده

en: Sign Up
fa: عضویت

en: Single Event
fa: رویداد تکی

en: Site License Key
fa: لایسنس کی وب‌سایت

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Sorry, but something went wrong. Please try again.
fa: ببخشید، یه چیزی اشتباه شد. دوباره تلاش کنید.

en: Source
fa: منبع

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

[ctx: Start Date Time "to" End Date Time]
en: to
fa: به

en: Start Time
fa: زمان شروع

en: Start/End:
fa: شروع/پایان:

en: Start:
fa: شروع:

en: Status:
fa: وضعیت:

en: Step 2 of 2
fa: مرحله ۲ از ۲

en: Subscribe to calendar
fa: مشترک شدن در تقویم

en: Success
fa: موفقیت

en: Sudan
fa: سودان

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Tags:
fa: تگ‌ها:

en: Taiwan
fa: تایوان

en: Tajikistan
fa: تاجیکستان

en: Tanzania, United Republic of
fa: تاتزانیا

en: Terms
fa: شرایط

en: Texas
fa: تگزاس

en: Thanks for installing The Events Calendar! Here are some handy resources for getting started with our plugins.
fa: با تشکر از نصب افزونه تقویم رویدادها ! در این قسمت منابع مفید برای شروع کار با افزونه های ما آورده شده است.

[ctx: The "Find Events" button color setting label.]
en: Find Events Button Color
fa: رنگ دکمه جستجوی رویدادها

[ctx: The "Find Events" button text color setting label.]
en: Find Events Button Text
fa: متن دکمه جستجو رویدادها

[ctx: The Events Bar background color setting label.]
en: Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه

[ctx: The Events Bar border color setting label.]
en: Border Color
fa: رنگ حاشیه

[ctx: The Events Bar icon color setting label.]
en: Icons
fa: آیکون‌ها

en: The Events Calendar REST API
fa: REST API تقویم رویداد‌ها

en: The Events Calendar brand logo
fa: آرم برند Events Calendar

en: The Events Calendar logo
fa: آرم تقویم رویدادها

en: The URL to the event page
fa: آدرس URL صفحه رویداد

en: The URL to the venue page
fa: آدرس URL به برگه مکان

[ctx: The base font size input setting label.]
en: By Pixel
fa: توسط پیکسل

en: The cost currency symbol
fa: نماد ارز مالی

en: The date hour
fa: ساعت تاریخ

en: The date minutes
fa: دقیقه‌های تاریخ

en: The date seconds
fa: ثانیه‌های تاریخ

[ctx: The datepicker label when the range start is now.]
en: Now
fa: الان

[ctx: The description of the List Widget.]
en: Shows a list of upcoming events.
fa: نمایش یک لیست از رویداد های آینده.

en: The event WordPress post ID
fa: آی دی پست وردپرس این رویداد

[ctx: The event accent color setting label.]
en: Accent Color
fa: رنگ تاکید

en: The event categories
fa: دسته‌بندی‌های این رویداد

en: The event does not have a venue assigned
fa: این رویداد مکان مشخصی ندارد

en: The event featured image details if set
fa: اگر جزئیات تصویر اختصاصی این رویداد تنظیم شده باشد

en: The event last modification date in UTC time
fa: تاریخ آخرین ویرایش رویداد به زمان UTC

en: The event long description
fa: توضیحات کامل این رویداد

en: The event name
fa: نام این رویداد

en: The event organizers
fa: برگزارکنندگان این رویداد

en: The event short description
fa: توضیحات کوتاه این رویداد

en: The event tags
fa: برچسب‌های این رویداد

[ctx: The event title color setting label.]
en: Event Date and Time
fa: تاریخ و زمان رویداد

[ctx: The event title color setting label.]
en: Event Title
fa: عنوان رویداد

en: The event venue
fa: مکان این رویداد

en: The event website URL
fa: آدرس وبسایت این رویداد

[ctx: The events bar text color setting label.]
en: Text Color
fa: رنگ متن

[ctx: The font size selector setting label.]
en: By Scale
fa: توسط مقیاس

[ctx: The header for the color control section.]
en: Adjust Appearance
fa: تظیم ظاهر

en: The import is in progress.
fa: درون‌ریزی در حال اجراست.

en: The import will be starting soon.
fa: درون‌ریزی به زودی شروع می‌شود.

[ctx: The label of the event status select.]
en: Set status:
fa: تعیین وضعیت:

[ctx: The link color setting label.]
en: Link Color
fa: رنگ لینک

en: The organizer WordPress post ID
fa: آی‌دی پست وردپرس برگزارکنندگان

en: The organizer author WordPress post ID
fa: پست آی‌دی وردپرس نویسنده برگزارکنندگان

en: The organizer email address
fa: آدرس ایمیل برگزارکنندگان

[ctx: The placeholder for the event status select.]
en: Select an Event Status
fa: یک وضعیت رویداد را انتخاب کنید

en: The plugins you need at one discounted price
fa: افزونه های مورد نیاز شما با یک قیمت تخفیف دار ارائه می نمائیم.

en: The server is not currently responding
fa: سرور الان پاسخگو نیست

en: The server is responding with an error:
fa: سرور با خطا روبرو شده است

en: The venue ZIP code
fa: کدپستی مکان برگزاری

en: The venue address
fa: آدرس مکان

en: The venue author WordPress post ID
fa: پست آی‌دی وردپرس نویسنده مکان برگزاری

en: The venue city
fa: شهر مکان برگزاری

en: The venue country
fa: کشور مکان برگزاری

en: The venue long description
fa: توضیحات کامل مکان برگزاری

en: The venue name
fa: نام مکان

en: The venue phone number
fa: تلفن مکان برگزاری

en: The venue province
fa: استان مکان برگزاری

en: The venue short description
fa: توضیحات کوتاه مکان

en: The venue state
fa: استان مکان برگزاری

en: The venue state or province
fa: استان محل برگزاری

en: The venue website URL
fa: آدرس وب‌سایت مکان برگزاری

en: The venue with the specified ID is not accessible.
fa: رویداد با این مشخصات قابل دسترس نیست.

en: There is a new version of %1$s available. %2$s
fa: بروزرسانی جدیدی از %1$s موجود است. %2$s

en: These APIs may include the following third party services: Google Maps (API key), Meetup (OAuth token), PayPal (email, Client ID, Client Secret), Eventbrite (API key, auth URL, Client Secret), and Zoom (email, Client ID, Client Secret).
fa: این API ها ممکن است شامل خدمات شخص ثالث زیر باشند: Google Maps (کلید API) ، Meetup (رمز OAuth) ، PayPal (ایمیل ، شناسه مشتری ، راز کارفرما) ، Eventbrite (کلید API ، آدرس خودکار ، راز کارفرما) و بزرگنمایی (ایمیل) ، شناسه مشتری ، راز مشتری).

en: This %s has passed.
fa: این %s گذشته است.

en: Three weeks
fa: سه هفته

en: Thu
fa: ۵شنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Ticket availability automatically updates
fa: در دسترس بودن بلیط به طور خودکار به روز می شود

en: Ticket sales, attendee management, and email marketing for your events
fa: فروش بلیط ، مدیریت شرکت کنندگان و بازاریابی از طریق ایمیل برای رویدادهای خود

en: Tickets
fa: تیکت‌ها

en: Time zone mode
fa: حالت ناحیه زمانی

en: Time:
fa: زمان

en: Today
fa: امروز

en: Tonga
fa: تانگو

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Tunisia
fa: تونس

en: Turkey
fa: ترکیه

en: Turkmenistan
fa: ترکمنستان

en: Turn the venue name for your event into a clickable URL — a great way to link directly to a venue’s website or a virtual meeting.
fa: نام مکان رویداد خود را به یک URL قابل کلیک تبدیل کنید - یک روش عالی برای لینک مستقیم به وب سایت یک مکان یا یک جلسه مجازی.

en: Tutorial
fa: آموزش

en: Two weeks
fa: دو هفته

en: URL:
fa: پیوند:

en: Undo
fa: لغو کن

en: United States
fa: ایالات متحده

en: Unknown
fa: ناشناس

en: Unknown service message
fa: پیغام ناشناس سرویس

en: Unnamed Venue
fa: مکان نامشخص

en: Updated:
fa: به‌روز‌رسانی شده:

en: Upgrade
fa: به‌روزرسانی

en: Upgrade Plugin
fa: به روز رسانی افزونه

en: Upgrade your calendar views
fa: نمایه تقویم را بروزرسانی کنید

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Upload a CSV File
fa: یک فایل CSV بارگذاری کنید

en: Upload an ICS File
fa: بارگذاری فایل ICS

en: Use global import settings
fa: تنظیمات درون‌ریزی کلی استفاده شود

en: Use this shortcode to display events that are currently in progress, like webinars and livestreams.
fa: از این کد کوتاه برای نمایش رویدادهایی که در حال حاضر در جریان هستند مانند وبینارها و پخش جریانی مستقیم استفاده کنید.

en: Users submit events and sell tickets
fa: کاربران رویدادها را ارسال می کنند و بلیط می فروشند

en: Venue
fa: مکان

en: Venue Description
fa: توضیحات محل برگزاری

en: Venue Name
fa: نام مکان

en: Venue URL
fa: آدرس وب‌سایت محل برگزاری

en: Venue Zip Code
fa: کد‌پستی محل برگزاری

en: Venues
fa: سالن‌ها

en: View
fa: نمایش

en: View All Add-Ons
fa: نمایش تمام افزونه‌ها

en: View Calendar
fa: نمایش تقویم

en: View My Calendar
fa: مشاهده تقویم من

en: View Welcome Page
fa: مشاهده صفحه خوش‌آمدگویی

en: View your event categories
fa: دسته‌بندی‌های رویدادتان را ببینید

en: View your event organizers
fa: برگزارکنندگان رویدادتان را ببینید

en: Virginia
fa: ویرجینیا

en: Virtual Events
fa: رویدادهای مجازی

en: Want this emailed to you?
fa: مایل هستید این به ایمیل شما ارسال شود؟

en: Want to take your events to the next level?
fa: می خواهید رویدادهای شما به سطح بعدی انتقال پیدا کند؟

en: Washington
fa: واشنگتن

en: We can help with that
fa: ما میتوانیم در این مورد کمک کنیم؟

en: We've packaged our most popular plugins into bundles jam-packed with value.
fa: ما محبوب ترین افزونه های خود را در یک پکیج با ارزش ارائه نموده ایم.

en: Website:
fa: وبسایت:

en: Wed
fa: ۴شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Welcome to The Events Calendar!
fa: به تقویم رویدادها خوش اومدین!

en: When users click on the event title, they’ll be taken right to the source of your event, offering a direct route to join.
fa: وقتی کاربران بر روی عنوان رویداد کلیک می کنند ، آنها مستقیماً به منبع رویداد شما منتقل می شوند و یک مسیر مستقیم برای عضویت ارائه می دهند.

en: WordPress
fa: وردپرس

[ctx: X (kilometers abbreviation)]
en: %1$s (km)
fa: %1$s (کیلومتر)

[ctx: X (miles abbreviation)]
en: %1$s (mi)
fa: %1$s (مایل)

en: Yemen
fa: یمن

en: Yes
fa: بله

en: You are up to date!
fa: شما بروز میباشید!

en: You do not have a license
fa: شما لایسنس ندارید

en: Your email
fa: ایمیل شما

en: Your license is invalid
fa: لایسنس شما نامعتبر است

en: Your license is valid
fa: لایسنس شما معتبر است

en: Zimbabwe
fa: زیمباوه

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 15 minutes
fa: هر ۱۵ دقیقه

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Monthly
fa: ماهیانه

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Weekly
fa: هفتگی

en: all
fa: تمام

[ctx: all events slug]
en: all
fa: همه

en: all time
fa: همیشگی

en: and
fa: و

en: book with The Events Calendar logo
fa: رزرو با لوگو تقویم رویدادها

en: category
fa: دسته بندی

[ctx: category list label]
en: %s Category | %s Categories
fa[0]: %s دسته‌بندی

en: day
fa: روز

[ctx: day_view]
en: %1$s for %2$s
fa: %1$s برای %2$s

en: deactivated
fa: غیر فعال شده

en: delete
fa: پاک کردن

en: edit Events settings.
fa: ویرایش تنظیمات رویداد ها.

[ctx: event aggregator status]
en: Pending
fa: در انتظار بررسی

[ctx: featured events title]
en: Featured %s
fa: اختصاصی %s

[ctx: formatted plugin list]
en: %1$s and %2$s
fa: %1$s و %2$s

[ctx: iCal feed description]
en: Events for %s
fa: رویدادهای %s

en: iCalendar Import Settings
fa: تنظیمات درون‌ریزی iCalendar

en: illustration of a book with The Events Calendar logo
fa: تصویر یک کتاب با آرم تقویم رویدادها

en: illustration of a thought lightbulb coming from a book
fa: تصویری از یک جرقه ذهنی که از کتاب می آید

en: illustration of an event moving from one calendar to another
fa: تصویری از یک رویداد که از یک تقویم به تقویم دیگر می رود؟

en: illustration of characters being translated
fa: تصویری از شاخص های ترجمه شده

[ctx: log engines]
en: None currently available
fa: هیچ موجود است

[ctx: log selector]
en: None currently available
fa: هیچ موجود است

en: month
fa: ماه

[ctx: month view]
en: %1$s for %2$s
fa: %1$s برای %2$s

en: new
fa: جدید

en: organizer
fa: هماهنگ کننده

en: page
fa: برگه

en: post a thread
fa: ارسال یک موضوع

en: queued
fa: در انتظار

en: reactivated
fa: دوباره فعال شده

[ctx: record]
en: Add New
fa: اضافه کردن

[ctx: record via origin]
en: via
fa: توسط

en: see all
fa: مشاهده همه

[ctx: separator between date and time]
en:  at
fa: در

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
fa: و

en: three weeks
fa: سه هفته

en: today
fa: امروز

en: two weeks
fa: دو هفته

en: venue
fa: محل برگزاری

en: venues
fa: محلهای برگذاری

en: you can modify this setting here.
fa: شما می‌توانید تغییر در تنظیمات را اینجا انجام دهید.
